קורת רוח וגאווה גדולה לפתוח הערב- 29.10.19  מחזור מס' 2 – כיתת דירקטוריות חדשה בכפר סבא.
רק לפני שלושה שבועות סיימו 31 נשים מופלאות לימודיהן בקורס הראשון, 7 מהן כבר בדרכן לדירקטוריונים ו 20 נשים חדשות החלו היום לסלול את הדרך.
קורס דירקטוריות הוא קורס משנה חיים כי מעבר לתכנים המוקפדים ולימודי הבוטיק לקראת מימוש האתגר למישרה נכספת במוקדי קבלת ההחלטות במדינת ישראל, זו אבן דרך לצמיחה אישית, חברתית, כלכלית ותעסוקתית, וכמובן לרישות איכותי לעילא ולעילא.
בקורס שלנו אין דחיית סיפוקים או המתנה להזדמנויות שתבואנה. ההזדמנויות מוענקות כאן ועכשיו , וצריך רק לקחת אותן ולצאת לדרך.
הכיתה החדשה התברכה באוסף כישורים מופלאים- עורכות דין ומנהלות משאבי אנוש, מנהלות מערכות מידע, מהנדסת מחשבים, מנהלות בכירות בחברות פרמצבטיות, מנהלות דיגיטל, קצינות, מנהלות שיווק ועוד ועוד … מגוון משובח של נשים שכל פיסגה תתברך בהן .
באו לכבדנו ולברך ראש העיר, רפי סער אשר פרש חסותו על הקורס והכריז עליו כפרויקט עירוני, עו"ד עדי סקופ לוי- חברת מועצת העיר, מחזיקת 3 תיקים וכן יו"ר מועצת נשים העירונית, סגניתה אורית ישכיל וכן טלי רונה, יועצת רוה"ע לקידום מעמד האישה ורחלי לושי ברקת המקדמת ומנהלת את מועדון נשות העסקים בעיר ואת הקורסים לדירקטוריות.
הובלה של מצויינות הינה אתגר מכונן ומרחיב לב ודעת. במשך עשור שנים 4,200 נשים צלחו את הלימודים ,התברגו וצמחו , פיתחו קריירות מצליחות וכיהנו ומכהנות בדירקטוריונים מובילים.
אני מלאת גאווה על הזכות ! תודה לכל השותפים הנפלאים על הביחד שעושה את ההבדל ומביא מחר חדש , שיוויוני ופורץ דרך ! הקמנו יחד קהילת נשים מהשורה הראשונה שתהיינה ל"אבירות השולחן ליד ראש העיר" ,לדירקטוריות , למקבלות החלטה ומשפיעות ! עונג צרוף !