קורס דירקטוריות מודיעין התקיים ביולי 2012.

בקורס השתתפו 23 נשים .
מקורס זה צמחה מנהיגות נשית שהובילה ליזמות חברתית בדמות קורס "מסע של התמרה".
קורס זה מוענק במתנה לנשות העיר מודיעין-מכבים רעות והועבר ע"י בוגרות הקורס, כל אחת מתחום הידע והמומחיות שלה.
קורס "מסע של התמרה" הינו הזדמנות להתמרה של בוגרות הקורסים לדירקטוריות עצמן, שהופכות למרצות בעצמן , מקבלות הדרכה מקצועית ומעשירות את נשות עירן.
בקורס "מסע של התמרה 1" השתתפו 80 נשים. אחריו נפתח קורס "מסע של התמרה 2"
שהסתיים זה מכבר, ובו השתתפו 40 נשים.
קורס "מסע של התמרה 3" כבר בדרך וייפתח אחרי החגים.
בכל קורס מוצמחת מנהיגות חדשה , והיא זו המובילה ומלמדת בקורס הבא, לאחר שמקבלת הכשרה מנשות המקצוע הרלוונטיות שלנו.
בעיר מודיעין זכינו לסיוע של ראש העיר, מר חיים ביבס ושל היועצת לקידום מעמד האישה בעיר- הגב' ד"ר אורנה מגר- אשר העמידו לרשותנו כיתה נפלאה וראויה במרכז "הבינתחומי" במודיעין.
בנוסף- הזמין ראש העיר את בוגרות הקורס לדירקטוריות להדלקת נרות בחג החנוכה וכן קיים עימנו סיור מרתק בבוקר יום שישי , בו הציג לנשים המנהיגות שלנו את הפרויקטים השונים בעיר הצומחת והעשייה העניפה.

מקורס דירקטוריות אחד צמחנו לרשת חברתית עצימה בת 145 נשים במודיעין ובקרוב נקים פרלמנט נשים במודיעין אשר יעסוק במגוון תחומים לקידום נשים ויהיה בית שופע ורוחש פעילויות למען נשים.
פרויקט מודיעין מוכיח כי קורס דירקטוריות הוא רק התחלה- לפריצת דרך לעולמות תוכן חדשים ומגוונים, להרחבת מעגלים ולבנות רשת חברתית נפלאה של נשים איכותיות , שבאות ללמוד ולהתעצם, ללמד בעצמן "ולהעביר את זה הלאה".

מאז ועד היום, הועתק המודל המוצלח ממודיעין לערים אחרות, בהן הבוגרות שלנו של הקורסים לדירקטוריות הופכות למרצות ומקימות פרויקט "מסע של התמרה" בערים השונות.
זו הזדמנות להיכרות עם המנהיגות המקומית, התקרבות למוקדי השפעה והשתלבות בעשייה החברתית במישור המקומי.
ב"יהל, אנו מאמינות כי רק השתלבות הלכה למעשה במרחב הציבורי, דרך חוויה ולמידה יכולה לייצר רשת חברתית ורשת קשרים, מהם ניתן לצמוח ולרקום קשרים , באמצעותם ניתן לסמן כל מטרה להצלחה- הן להשתלבות בדירקטוריונים והן לצמיחה אישית עצימה וחוויתית.

לצפייה בגלריית רשת חברתית נשית חדשה במודיעין לחצי כאן