הפנינג נשים יהודיות ערביות- כנס לקירוב לבבות- בהפקת הפורום לקיומיות משותפת

בשיתוף עירית תל אביב יפו , מרכז הצעירים “יפת 83”

30 באוגוסט 2017

הפנינג נשים יהודיות ערביות הערב ב”יפת 83″ ביפו. ערב שכולו נתינה למען נשות יפו , לקירוב לבבות, היכרות ושיח , שהינם בסיס היציאה לחיים מכבדים המכילים את האחר, מוכיחים מסוגלות לפיתוח אמפטיה, ויכולת קבלה גם כאשר אנו במחלוקת.


הכנס הופק ע”י עמותת פני”ם חדשות בהובלתן של היו”ריות המשותפות של הפורום לקיומיות משותפת, עו”ד יפית קורן , חנאן אבלסי וג’נט סורי, בשיתוף מרכז הצעירים ביפו ועירית תל אביב.


תודה ליו”ריות הפורום ולאורנה לבבי חברתנו אשר יזמה והובילה את היוזמה לציור שיצוייר וייתרם לעמותה ע”י הציירת הבינ”ל רייצ’ל ויצמן , וכן את הופעתה הסוחפת של רקדנית הבטן רויטל לשמן.


כל כך רצינו קירוב לבבות. ולשמחתנו הרבה חשנו את הלמות הלבבות הפועמים. אחת אחת הגיעו בתום האירוע לחלוק חוויותיהן ולספר איזו מהחוויות נגעה בהן במיוחד.

דבריו של חמיס אבולעפיה או דבריה של חה”כ איילת ורבין נחמיאס שבאה לומר מילות ברכה או אולי הציירת שלנו או רקדנית הבטן.
הכל יחד נגע, שימח, חרש תלם וליבלב משעול.
משעול חרוש המסמן דרך בה ניסע בזמן…עד שנגיע. ואנחנו נגיע !

חלק מכתבה שפורסמה במגזין

רגע לפני תחילת שנת הלימודים וחג הקורבן, ערכה עמותת “פנים חדשות” ביפו, ערב משותף של נשים יהודיות וערביות, שכלל הופעה של רקדנית בטן ותרומה לקהילה במטרה לקדם קירוב לבבות, היכרות ושיח.

ח”כ איילת נחמיאס ורבין, שנאמה בכנס, סיפרה על הפעילות שהיא מקדמת למען נשים. מר חמיס אבולעפיה דיבר על חשיבות קרוב הלבבות וחלי פרידמן, יו”ר “פנים חדשות” ברכה את כל המשתתפים ואת הפעילות החשובה.

שיא הכנס נרשם בהשקת היוזמה לציור שייתרם לעמותה ע”י הציירת רייצ’ל ויצמן ובו נשים יהודיות וערביות ייקחו חלק.

את האירוע הובילו היו”ריות המשותפות של הפורום לקיומיות משותפת, עו”ד יפית קורן חנאן אבלסי וג’נט סורי, בשיתוף מרכז הצעירים ביפו ועיריית תל אביב.

עמותת “פני”ם חדשות” הוקמה על ידי נשים בעלות מצוינות אישית ומקצועית, במטרה לחולל שינוי בחברה הישראלית ולקדם מובילות אקטיבית של נשים בעלות יכולות הנהגה.

למעבר לכתבה המלאה לחצו כאן

הרשמי לקבלת עידכונים

לקבלת עדכונים נוספים, הירשמי לניוזלטר שלנו