מסיבת קיץ

img
מסיבת הקיץ המסורתית השנתית של עמותת “פני”ם חדשות” חתמה שנה של פעילות שונה אך דינמית כתמיד.
22.8.21- ב”אחוזה 14″ במושב צפריה, בוילה נהדרת רחבת ידיים, נמתחת אל ירוק אינסופי, על שפת הבריכה, שרנו,רקדנו, ושמחנו יחד.
האירוע השנתי שלנו מעלה על נס ומוקיר ערך ההתנדבות ותרומתן של חברותנו למען שוויון מגדרי וחברתי ולמען שינוי התפישה המסורתית הישנה, והחלפתה בגישה חדשה בת זמננו.
כלל פעילויות העמותה הינן “משפך” לפריצת חזוננו זה, המתקיים בארץ ובחו”ל, ושואף להקים לעצמנו סניפים בעולם ואגודות ידידות . מצפות כבר בערגה לרגע בו נוכל להמריא ולייסד את הסניף הראשון שלנו במשלחת שנדחתה עד כה 3 פעמים.
חגגנו אמש את החיים, משהו שנעצר קצת, השתבש, הצטמצם עם הקורונה.
כי “את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק” וכמי שמיטיבות לנגן אותה, שרנו אותה עם ענת סגל המדהימה, זמרת ואישה נהדרת ששימחה לבבותינו בשירה עברית עם שירים שכולנו אוהבות.
שולחן קינוחים מפנק במיוחד, בקינוחי שחיתות, כאלה שמותרים פעם אחת בשנה היה ההדרן הנפלא , בזכותה של חברתנו נירה רגב הנדיבה והמקסימה, בעלים ומנכ”לית “קיורטוש” אשר תרמה קינוחים אישיים מפנקים, אותם מילאנו בפירות אקזוטיים, קצפת שוקולד ,רטבים מתוקים, אגוזים ושקדים, חגיגה לחיך ולעיניים !
וכל זה לא היה בא לפתחנו אלמלא הצעתה הנדיבה של זהבה גנץ חברתנו, אישה רבת פעלים, אשר גדלה במושב זה ורתמה את אחיה ,בעל האחוזה , להעמיד לרשותנו את המקום.
תודה לך זהבה יקרה על שעות של נחת ושמחה, על היוזמה ועל הביצוע.
תודה גדולה לאריה פאהן איש מקסים, אוהב הארץ הזאת, אשר בצניעות ונדיבות אירח אותנו לעילא ולעילא ובלב שמח סיפר על פתיחת ביתו לעמותות המתממשקות עם תפישתו החברתית , ועל אהדתו ותמיכתו ברעיון המגדרי שאנו מקדמות.
זה מכבר אנו מעודדות שיח עם גברים, שהרי חברה מתוקנת מחויבת בקיום השיח והעלאת פתרונים, תיקון עוולות והקמת סטארטאפים חברתיים לצמצום פערים. רק אלה יבטיחו חוסן חברתי לאומי להמשך קיומנו כאן כמדינה עוצמתית וכאומה מאוחדת.
הבון טון החברתי קהילתי נעוץ במעגלי חיים רתומים ליצירת חברה טובה יותר, מקרבת לבבות ומעצימה שייכות ואחריות ערכית.
את המעגלים הללו רקדנו אתמול, ויש גם שבחרו לשחות אותם ולהצטנן בבריכה בחום הזה של חודש אוגוסט.
תודות לאריה פאהן שריגש כל כך, לזהבה שלנו המוכשרת,היזמית והנדיבה, לנירה רגב חברתנו הצנועה ובעלת הלב הגדול וגם לציפי עורקבי הנהדרת שהפתיעה ובאה וחילקה ספרים שכתבה.
אשרינו שזכינו להקים יחד ריקמה אנושית משובחת, ארוגה בחוטי זהב ,עטרת החברה הישראלית, המנווטת את ספינת חיינו למחוזות חפצנו , ויודעת להינות כל הדרך אל המטרות והיעדים.

תודה לכן חברותיי על שזכינו יחד לייצר משמעות וערכים, לעמוד על המשמר ( המגדרי בכנסת והבינ”ל) ולהביא שינוי מדוייק וחדשני הנושב לו כבר במחוזותינו ועוד ילך ויפעים ויגדל !

הרשמי לקבלת עידכונים

לקבלת עדכונים נוספים, הירשמי לניוזלטר שלנו