מפגש להרמת כוסית לפסח, 7.4.19 , תל אביב – מרצה אורחת – תא”ל במיל. אורית אדטו

אנשים הם כמו תצרף ( פאזל) . כל אחד הינו יחיד ומיוחד ואין דומה לו. כאשר מחברים את החלקים ונוצר פאזל מושלם , צריך להתרחק כדי לצפות בו כתמונה שלמה , שאיננה מבחינה בחיבורים שבין חלקיו”. כך אמש מדבריה של תא”ל במיל. אורית אדטו, קצינת ח”ן ראשית לשעבר ונציבת שירות בתי הסוהר, אשר הייתה המרצה האורחת במפגש החודשי של עמותת פני”ם חדשות. 
אורית , אישה מרשימה ומעוררת השראה סקרה את תחנות חייה ,ההזדמנויות והאתגרים שעמדו בפניה בתפקידיה השונים, המגוון שהינו כיום היפוכו של רעיון כור ההיתוך , המייחד ומעצים אותנו כפרטים ופירותיו נקטפים ברינה.

“צריך להיות שחקן נשמה” בתפקידים פיקודיים אמרה. מי שבוחר לעבוד עם אנשים צריך להיות אדם שאוהב אנשים. צריך לעבוד עם הלב והנשמה. להבין שאנשים יכולים לטעות. זה לגמרי אנושי.

אדטו סיפרה על אסירים שברחו מן הכלא ,סיפורים הרואיים המוכרים לנו מסרטים ועל הביקורת הקשה שספגה כבר בתחילת כהונתה כנציבת השב”ס, על שביתות הרעב של האסירים הביטחוניים ועל השיח שמוכרח להשתנות. על היחס ההוגן והראוי לאסירים מחד, ועל הדרישה למשמעת באופן בלתי מתפשר מאידך.. 
את הרצאתה סיימה בשימת דגש על אותה גמישות חשיבתית ,כאשר הוכיחה שזו איננה רק אמירה, וביצעה שפגט מושלם שסחט מחיאות כפיים.
הרמנו כוסית לכבוד חג החירות שבפתח, איחלנו לעצמנו בחירות טובות מחר, והנהגה טובה לעם ישראל, המשך עשייה התנדבותית לכולנו ואביב פועם בהתחדשות ומלבלב בלבבות  
התודה והברכה לרבקה אדמון אשר אירחה אותנו באולם האירועים בבניין

Success  

בתל אביב

הרשמי לקבלת עידכונים

לקבלת עדכונים נוספים, הירשמי לניוזלטר שלנו