המפגש החברתי החודשי של הפרלמנט + אסיפה כללית השנתית

20 ביולי 2016

בביתה של עו”ד אורלי מנע שני, הרצליה פיתוח

מרצה אורחת : פיי סוקניק

 

על נשים חרדיות בתהליכי פרידה וגירושין , על התנועה “באשר תלכי” שהקימה ועל גאוותה עת הדליקה המשואה השנה -לכבוד הנשים המתמודדות בתהליכים מורכבים וקשים כדי לזכות בגט, לכבוד הנשים החרדיות ,לכבוד הקהילה החרדית (זו המשנה פניה לטובה).

 

לכבוד הקדוש ברוך הוא -שנמצא שם בשבילה ושומר עליה ממעל – ולתפארת מדינת ישראל ! זכינו הערב במפגש החודשי של הפרלמנט בהרצאתה המאלפת של פיי סוקניק אשר גוללה סיפורה האישי וכן התייחסה לתקשורת צמאת הרייטינג,לתפישות העולם בחצרות השונות ולקשיים האובייקטיביים הרובצים על כתפיהן של נשים חרדיות בפרנסת המשפחה, ניהול הבית והקריירה, הילדים ולימודיהן בה בעת שהבעל מקדיש עצמו ללימודים.

 

על הבדידות,הנטל, ההדרה ,הקהילה המקיאה ומבודדת את הסוררים… ועל כך שחרף העובדה כי היא נשואה בשנית אין לה בעל.. יש לה בן זוג, הוא האיש שלה,  היא איננה זקוקה עוד לסממנים חיצוניים ועל כן איננה עונדת טבעת נישואין ונושאת את שם נעןריה ולא את שם משפחתו של בן זוגה.

 

פיי היא אישה חופשיה בעולם החרדי הנלחמת על הזכות להמשיך להיות חרדית בעולם מאפשר וצודק יותר. אנו כפרלמנט נשים תומכות ומצטרפות אליה. נסייע ונשתף פעולה בשמחה ! תודה לחברתי המדהימה עו”ד אורלי מנע שני יו”ר הפורום לרישות עסקי אשר אירחה אותנו בביתה החדש והמקסים בהרצליה פיתוח,כתמיד בחיוך ומאור פנים.

 


כן קיימנו הערב את האסיפה השנתית של העמותה-המון נחת ממרחב עשייה עניפה פוריה וראויה שכל כולה נשענת על התנדבות מקצועית שופעת ושועטת ! גאווה ענקית !!

 

הרשמי לקבלת עידכונים

לקבלת עדכונים נוספים, הירשמי לניוזלטר שלנו