מסיבת סוף שנה של עמותת “פני”ם חדשות ” במגדלי “יו” בתל אביב.


“הלב אומר תודה” – באנו להעלות על נס פעילות התנדבותית של חברותנו היקרות הפועלות כל השנה באהבה ובנתינה , בערב שכולו שמחה , שירה וריקודים.
והכי הכי תודה לחברות העמותה על המתנות הקטנות האלה שזכינו בהן -עיגולים של שמחה ואושר גדול מעצם העשייה, המוכיחה כל יום מחדש כי כוח אזרחי אקטיביסטי , מקצועי ונחוש יכול לבנות חומה ולצקת תכנים חדשים מחוללי שינוי ומפיחי תקווה.


רקדנים לטיניים, מסיבת ריקודים , קריוקי, והמון שמחה של חברות העושות עבודה חברתית לאומית אדירה, בצינעה ואהבה .

הלב מלא בגאווה ! על שכל שנה מצטרפות בזכות התוכנית שלנו “פנים למדע” כמעט כל הבוגרות שלנו- תלמידות חטיבות הביניים ללימודי מדעים- כך בונים חומה ! של נשות המחר במדע ובטכנולוגיה .

גאווה על התוכנית שלנו שנכתבה ומונחית על ידי חברותנו למיגור השחיתות השלטונית. התוכנית מועברת בבתי ספר תיכוניים וקוצרת מחמאות ושביעות רצון לצד הכרת משרד החינוך בפרויקט הסיום המהווה 20% מציון הבגרות באזרחות.


להיות חלק ממי המעצבים עתודה אזרחית טובה  יותר במדינת ישראל , מגרשות את החושך ומציפות ערכים לאחריות לאומית ולציבוריות נקייה -זו זכות גדולה !

לקרב לבבות בין יהודים וערבים באמצעות קורסים מעורבים, להוציא משלחת לאו”ם בניו יורק של נשים יהודיות ערביות ודרוזיות, להקים מועצת נשים ראשונה של נשים יהודיות דרוזיות בכירות, לפעול בתוכנית ייחודית להרצת מועמדות לבחירות המוניציפאליות, להעניק מנטורינג פיננסי ומשפטי, לפעול למען קידום חקיקה מגדרית מושכלת, להוביל מחקרית וביצועית נושא הדרת אנשים משוק תעסוקה בשל גילנות , ולהיות המשמר המגדרי בכנסת שהפיק מדד מגדרי (שתכף מתפרסם) זו באמת יריעה רחבה של עשייה שבהחלט ראויה לנשף סיום שנה ולאמירת תודה !
היה ערב קסום ומיוחד מלא בפרגון ובשמחה!

הרשמי לקבלת עידכונים

לקבלת עדכונים נוספים, הירשמי לניוזלטר שלנו