טקס סיום קורס דירקטוריות מחזור 2, יפו
26 בינואר 2017
 
תחילתה של שנה הביאה בשורה מרגשת בדמות 38 נשים יהודיות וערביות אשר למדו יחדיו, קורס שהמשיך קורס שהסתיים לא מכבר- בעיר יפו, במרכז הצעירים אשר ברחוב יפת 83.
 
בקורס זה זכו הלומדות לרבות הלימודים המקצועיים והמוקפדים לשלל פעילויות חברתיות שיצרו קשרי חברות והעמיקו ההיכרויות, כמו גם קירבו לבבות ויצרו רישות חשוב, חוליה הדורשת חיזוק בקרב נשים.
 
במהלך הקורס השתתפו נשים ערביות ויהודיות באירועים פרלמנט הנשים, במפגשים המתארחים אחת לחודש בבתי החברות, בסדנא רוחנית מיוחדת, בסדנא יוקרתית של המאמן האגדי- המנטור מאמריקה- טים קלי (מאמנו של הנשיא הנבחר דונלד טראמפ), וגולת הכותרת היתה- נסיעה של משלחת נשים ערביות יהודיות לארה"ב לסדנא רוחנית בניו יורק ולפגישות באו"ם , לצד בילויים משותפים מרגשים.
 
אמריקה כן חיכתה להם- לנשים שלחלקן היתה זו נסיעה ראשונה לתפוח הגדול, לאחרות שטרם חוו נסיעה של נשים בלבד, קבוצה עוצמתית שחוותה חוויה עוצמתית מיוחדת במינה.
 
מסיבת הסיום התקיימה במסעדת "אפלוקה" ביפו, עם המון ברכות ודברי סיום, אוכל טוב ופעימות לב משותפות המבשרות חוללות שינוי- נשים שתהיינה בקרוב דירקטוריות ובתוך כך תקדמנה גם שיח בין יהודים לערבים, ויפיחו רוח של תקווה וקירוב לבבות!

 

 

 

tubeembed.com
tubeembed.com
http://tubeembed.com
tubeembed.com