קורס דירקטוריות מחזור 2 בפתח תקווה סיים לימודיו – אוקטובר 2014-ינואר 2015

 קורס דירקטוריות מחזור 2 בפתח תקווה הסתיים בהצלחה רבה. ייחודו של קורס זה הינו בהפעלת פרויקט ייחודי וראשוני פרי יוזמה של “יהל” להצמחת מנהיגות נשית צעירה בדמותן של 9 נערות אשר קיבלו מילגת לימודים מלאה
ולמדו עם נשים בוגרות בקורס דירקטוריות.האינטראקציה בין הנשים לבין הנערות יצרה שיח רב דורי מעניין, ואפילו במקרה היו בקורס אם וביתה וכן אישה בוגרת אשר סגרה מעגל חיים עם אחת הנערות, שסיפור חייהן , כל אחת מנקודת הזמן שלה, התחבר ויצר התרגשות רבה.

לרבות זאת, זכו הנערות להזדמנות מיוחדת לחוות לימודים אקדמיים ויוקרתיים ולהתעצם בידע כישורים ואסטרטגיה מגדרית שהינם צידה לדרך לקראת חייהם הבוגרים.
עיריית פתח תקווה שיתפה פעולה באיתור הנערות שרף הכניסה עבורן לקורס היה מצוינות אישית, לימודית, חברתית וכן תרומה לקהילה.
מנהל האגף לנוער- גיא אליהו, ואשת ראש העיר- דפנה ברוורמן (המשמשת כנשיאת ארגוני המתנדבים) בבירכת ראש העיר איציק ברוורמן, הקימו ועדה לאיתור הנערות ובחרו אותן מנערות רבות וראויות שהגישו מועמדות.

בקורס זה הופעלה לראשונה יוזמה חדשה והוקם מודל לשילוב נערות מצטיינות בעלות מצוינות אישית בלימודים, בתחומי ההתנדבות והעשייה למען החברה , אשר למדו במילגה מלאה שהוענקה להן ע”י “יהל” בשיתוף אוניברסיטת בר אילן.
אין ספק שמדובר בהזדמנות לפריצת דרך לדור המחר של נשים שתסלולנה את דרכן כבר מנקודת זינוק אחרת.. עם מודעות רבה לעניין המגדרי, ליתרונות רעיון ה – DIVERSITY ולביצועים אסטרטגיים להגעה למוקדי השפעה
על ההערכה והתודה ועל החוויה שזכו לה 8 הנערות הינכם מוזמנים לקרוא באתר ב”המלצות מלקוחות

Leave a Comment

הרשמי לקבלת עידכונים

לקבלת עדכונים נוספים, הירשמי לניוזלטר שלנו