הנדון: המלצה למועמדת לאשת השנה של מפלגת העבודה– הגב' חלי פרידמן

שלום רב,

הנני להמליץ בזאת על הגב' חלי פרידמן.

היכרותי עם הגב' חלי פרידמן החל לפני כשנתיים, במסגרת תפקידי כסגנית דיקן בית הספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי. הגב' חלי פרידמן יזמה את הקמת הפורום לקידום ייצוג נשי בפוליטיקה במסגרתו מתקיימים מפגשים שבועיים של סטודנטיות לממשל עם שרות, חברות כנסת ובכירות בשלטון המקומי.

במסגרת הפורום דואגת הגב' חלי פרידמן להעלות את המודעות ליתרונות ולבידול של מנהיגות נשית כמנוף ליצירת מוטיבציה בקרב הסטודנטיות להשתלבות במפלגות פוליטיות, מוקדי השפעה ברשויות מקומיות, בתאגידים ובדירקטוריונים. הגב' חלי פרדימן מרצה ומקיימת סדנא פעילה לסטודנטיות ובתוך כך הצליחה לייצר תוך זמן קצר מאוד פלטפורמה ייחודית של מנטורינג ודוגמא אישית תוך פנייה לכל ראשי המפלגות להתחייבות למנטורינג ממוקד עבור סטודנטיות המעוניינות בכך.

מסירותה ומקצועיותה הבלתי מתפשרת של הגב' חלי פרידמן ניכרת לאורך כל שלבי התוכנית, החל משלב איתור סטודנטיות רלוונטיות,     קיום מפגשי היכרות, תיאום ציפיות, שיחות המתקיימות עם כל ראשי המפלגות/ראשי רשויות נבחרים/יו"ר דירקטוריונים וכיו"ב- להקמת מערך מנטורינג ומחוייבות לשילוב בוגרות התוכנית להשתלבותן העתידית וקיום מפגשים דו-חודשיים עם ח"כיות/שרות וראשות עיר.

החל משלב הקמת המיזם המבורך של הגב' חלי פרידמן בבית ספרנו, נחשפתי ליכולת הניהולית של חלי להשרות ביטחון, יחסי אמון ולקדם שיתופיות ומוטיבציה גבוהה בקרב הסטודנטיות.  ולראייה, מספר בוגרות של התוכנית עובדות בצוות הניהולי של המשמר המגדרי בכנסת ומול לשכתה של חה"כ מירב מיכאלי. בוגרת נוספת מתמחה בלשכתה של חה"כ מירב מיכאלי ועוד בוגרות נוספות בתהליך השתלבות במפלגות נוספות.

על רקע זה, אני ממליצה, בחום, ללא כל היסוס או הסתייגות על הגב' חלי פרידמן לא רק בשל רצינותה ויכולותיה המקצועיות אלא גם בשל מחויבותה לקידום מנהיגות נשית צעירה בפוליטיקה הישראלית הלכה למעשה. 

לצפיה במסמך המקורי – לחצו כאן