הנדון: חלי פרידמן

אני מתכבד להמליץ בפניכם להעניק את אשת השנה לגב' חלי פרידמן.

חלי היא פעילה ותיקה שמאחוריה ייזמות רבות ומעורבות בחוגים וקבוצות במטרה להשפיע על דרכה של המפלגה. בתוך כך היא מפעילה אנשים ונשים לקחת חלק בחשיבה, מעורבות ודאגה לנושאים בעלי משמעות לאומית חברתית ותנועתית.

לכבוד הוא לי להציע את מועמדותה לאחר היכרות של 22 שנים שבה אני מכיר ושותף לחלק מן היוזמות שהייתה מעורבת בהן. כל זאת מתוך חברות ואהבת הזולת.

חלי הקימה לפני שנים אחדות תכנית מיוחדת להכשרת דירקטוריות בשיתוף בר אילן, הזוכה להצלחה רבה, מתוך מגמה לדחוף נשים להנהלות ציבוריות ולמחוק בהדרגה את האפליה הקיימת בתחום זה מאז ראשית המדינה. כחבר הנהלת המכון היהודי – ערבי שתומך בעשייה זו, למדתי להכיר לעומק יותר את יכולותיה ודרך עבודתה, במסגרת שני מחזורי לימוד שהקימה בשיתוף המכון היהודי ערבי לנשים אקדמאיות יהודיות וערביות- פרויקט ראשון מסוגו במדינת ישראל.

חלי היא אישה נעימת הליכות, אהובה על הבריות,  נאמנה לתנועת העבודה ולערכיה שמקיימת פעילות מפלגתית קבועה הראויה להערכה רבה בסניף שבראשו היא עומדת – כמזכירת הסניף שתי קדנציות ביהוד-מונוסון . כהונותיה זוכות לשבחים רבים על קידום עיניינים רבים לתועלת הציבור. השתתפתי בכמה מפעילויות המפלגה ביהוד בשנים האחרונות והתרשמתי מכמות האנשים ואיכותם, ומן הניהול המקצועי המדויק והמאורגן היטב שלהם.

המאפיין את התנהלותה היא העובדה שבכל מערכה מפלגתית היא נמצאת במרכז העבודה ונוטלת חלק בחשיפת המפלגה וחזונה בפני ציבורים רבים מתוך תחושת שליחות , בנחישות ומתוך אמונה בצדקת דרכנו כמפלגה הראוייה לאמון העם.

חלי היא נכס ייחודי ואוצר יקר ערך שיכול לשנות את ההתייחסות של הציבור אלינו בכל מקום. היא מסמלת נאמנות לערכי תנועת העבודה ונתיב בריא להבקיע את היעד ולהרחיב את מעגל הפעילים והתומכים במפלגת העבודה.

המלצתי לבחור בה נתונה מתוך הערכה ליכולותיה ועשייתה הרבה והמוכחת.

לצפיה במסמך המקורי – לחצו כאן