הנושא: מכתב המלצה – חלי פרידמן

בראש וראשונה, אני מבקשת לברך על היוזמה החשובה והמצוינת להכיר את פועלן של הנשים במפלגת העבודה ולקדם אותו. לא בכדי מפלגת העבודה והמחנה הציוני היא הסיעה עם הייצוג הנשי הגדול ביותר והמשמעותי ביותר בכנסת היום, עם ארבע נשים שחצו את סף הבטחת הייצוג בדרכים שונות.

אני רוצה לנצל הזדמנות זו ולהמליץ לאשת השנה של מפלגת העבודה על חלי פרידמן, מזכירת סניף יהוד מונוסון. חלי היא לא רק פעילה מרכזית במפלגה, אלא גם שגרירה מדהימה של מפלגת העבודה; לכל פעילות שלה, בכל מקום, היא מביאה את שמה של המפלגה ועושה את הקשר אליה והיא עמלה ללא לאות על הדגשת החשיבות של חיבור נשים לפוליטיקה ונוכחות של נשים בפוליטיקה, בכל הרמות.

חלי לא מכירה את הביטוי אי אפשר או לא יכולה. מספיק להסתכל על העשייה העשירה והכל-כך  חשובה שלה למען נשים כדי להבין כמה כוחות ויכולת רתימה יש לה.

חלי מובילה מספר רב של פרויקטים למען נשים ולמען הקהילה. היא מייסדת המשמר המגדרי בכנסת, ממובילות עסקים למען הקהילה, מקימת תכנית הלימודים לקידום נשי לפוליטיקה, מייסדת פורום 40+ , פורום הורות וקריירה ועוד, ועוד.

בנוסף לחריצות האין סופית חלי מצליחה לסחוף אחריה רבות וטובות. בכל פורום, כל מפגש סניף ובכל הקבוצות השונות שחלי מובילה תמיד נמצא עשרות רבות של נשים מעולות הנכונות ללכת אחריה ולפעול במצוותה.

כמי שמובילה עם חלי את המשמר המגדרי ומוזמנת חדשות לבקרים לדבר בפני נשים במסגרות המגוונות שחלי פעילה בהן אני רואה מקרוב ויודעת עד כמה הפעילות שלה אפקטיבית וחשובה.

לצפיה במסמך המקורי – לחצו כאן